Vi finns här för dig – så hanterar Hemfrid Covid19
hemfrid_logo

Kontakt

icon
Tel: 0200 - 11 45 50

Öppet: 8-17 alla vardagar

icon
info@hemfrid.se

Kundtjänst

Våra kontor i landet

Huvudkontor

Stockholm

Besöksadress

Rosenlundsgatan 13
118 53 Stockholm

Postadress

Box 38154
100 64 Stockholm

Uppsala

Besöksadress

Stationsgatan 42
753 40 Uppsala

Västerås

Besöksadress

Sigurdsgatan 35
721 30 Västerås

Göteborg

Besöksadress

Första Långgatan 7
413 07 Göteborg

Malmö

Besöksadress

Norra Vallgatan 80-82
211 22 Malmö

Linköping

Besöksadress

Sveagatan 1
582 55 Linköping

Regionchefer

avatar

Jimmy Törnestrand

Stockholm Syd

070-425 15 87jimmy.tornestrand@hemfrid.se
avatar

Amelie Eneroth

Stockholm Nära

070-425 15 00amelie.eneroth@hemfrid.se
avatar

Matilda Agdur

Stockholm City

070-445 18 42matilda.agdur@hemfrid.se
avatar

Sofia Lindgren

Stockholm Nord

070-425 15 05 sofia.lindgren@hemfrid.se
avatar

Cecilia Ahle

Linköping/Uppsala/Västerås

070-445 37 91 cecilia.ahle@hemfrid.se
avatar

Jenny Malmqvist

Malmö/Helsingborg/Lund

070-445 37 63jenny.malmqvist@hemfrid.se

Press och media

avatar

Frida Koff

Kommunikations- och hållbarhetschef

070-445 37 00frida.koff@hemfrid.se

Ledning

avatar

Richard Åvall

Verksamhetschef

richard.avall@hemfrid.se
avatar

Louise Ankarcrona

Ekonomichef

louise.ankarcrona@hemfrid.se
avatar

Fia Engström

Personalchef

fia.engstrom@hemfrid.se
avatar

Anna Wirén

Marknadschef

anna.wiren@hemfrid.se
imbox logo