Kontor & kontaktpersoner

Hemfrid har kontor i Stockholm, Göteborg, Malmö, Uppsala och Västerås.


Kundservice - 0200-11 45 50


Våra kontor



  • Hemfrid Stockholm (huvudkontor)
    0200-11 45 50

Besöksadress:
Rosenlundsgatan 13
118 53 Stockholm
Google maps »
Postadress:
Box 38154
100 64 Stockholm


  • Hemfrid Uppsala
    0200-11 45 50
    Stationsgatan 42  
    753 40 Uppsala
    Google maps »
  • Hemfrid Västerås
    0200-11 45 50 
    Sigurdsgatan 35 
    721 30 Västerås
    Google maps »
  • Hemfrid Göteborg
    0200-11 45 50 
    Första Långgatan 7
    413 07 Göteborg
    Google maps »
  • Hemfrid Malmö
    0200-11 45 50
    Norra Vallgatan 80-82
    211 22 Malmö
    Google maps »


Regionchefer


Vesna Acimovic, Stockholm City
070-697 54 60
vesna.acimovic@hemfrid.se

Jimmy Törnestrand, Stockholm Nära
070-425 15 87
jimmy.tornenstrand@hemfrid.se

Josefine Wrannvik, Stockholm Yttre
070-425 88 22
josefine.wrannvik@hemfrid.se

Jenny Staaf, Göteborg
070-445 37 24
jenny.staaf@hemfrid.se

Gabriella Andersson, Malmö/Helsingborg
070-425 15 24
gabriella.andersson@hemfrid.se

Sofia Lindgren, Uppsala/Västerås/Mälardalen
070-425 15 05
sofia.lindgren@hemfrid.se


Press & media



Frida Koff, Kommunikations - och hållbarhetschef
070-445 37 00
frida.koff@hemfrid.se


Ledning



Maria Andersson, VD
070-425 15 22
maria.andersson@hemfrid.se

Richard Åvall, Verksamhetschef
070-425 16 26
richard.avall@hemfrid.se


Mohammed Salloum, Ekonomichef
08-555 915 00
mohammed.salloum@hemfrid.se

Fia Engström, Personalchef
08-555 915 00
fia.engstrom@hemfrid.se

Boka regelbunden hemstädning!


BÖRJA MED ATT BOKA ETT HEMBESÖK.

Vi börjar alltid med att hälsa på hemma hos dig. Så kan vi tillsammans gå igenom vad just du behöver hjälp med.

m2

Hör av dig!

Frågor om bokningar eller abonnemang? Ring oss på

0200-11 45 50

eller maila till info@hemfrid.se

Att jobba på Hemfrid


Anastasia

”Schyssta villkor, kollektivavtal och ansvarsförsäkring.”

Jag trivs väldigt bra på Hemfrid. Först och främst har vi roligt tillsammans allihop, men det är också skönt att veta att man har kollektivavtal och ansvarsförsäkring om något skulle hända.

VILL DU JOBBA PÅ HEMFRID?

Hemfrid växer! Just nu söker vi duktiga Hemfridare till Stockholm, Göteborg, Västerås, Uppsala och Malmö.